Pridať firmu Pridať inzerát

Levý sloupec:


Stráženie novo vložených inzerátov
Spravovať vytvorené

Pomoc, nápoveda

 

Prihlásenie a registrácia

Registrácia na server je možná niekoľkými spôsobmi. Základným spôsobom je vyplniť formulár po kliknutí na odkaz "registrácia". Ďalšími spôsobmi je možnosť zaregistrovať sa pomocou prihlasovania cez sociálne siete Facebook, Twitter, Google Plus, ale po novom taktiež cez MojeID. Niektoré siete ale nezasielajú všetky potrebné informácie potrebné pre úspešnú registráciu, budete tak po automatickom prihlásení požiadaný o ich doplnenie.

 

Pridanie inzerátu

Inzercia na serveri Kontakt.sk je v niektorých kategóriách spoplatnená. Ak je vloženie inzerátu do kategórie spoplatnené, zistíte to pri zadávaní inzerátu, kedy pri výbere kategórie bude u jej názvu zobrazená cena. Ak tam cena nie je, tak je vloženie inzerátu úplne zadarmo.

 

Vloženie inzerátu sa vykoná cez odkaz v hlavičke "Pridať inzerát". Potom si vyberiete kategóriu, do ktorej Váš inzerát bude zaradený. Vyberať môžete len medzi podkategóriami, nemožno vkladať inzeráty do vnútorných kategórií, napr.: Automobily alebo Osobné, ale musíte ju vložiť do kategórie Ford. U vybranej kategórii sa musí zobraziť podškrtnutie, ak sa tak nestane, nie je to možné použiť pre vloženie inzerátu. Potom si vyplníte požadované údaje o inzerovanom tovare alebo službe.

 

Po novom ponúkame možnosť vyplnenia detailnejších informácií o adrese, tak aby návštevník tohto serveru mohol lepšie vybrať lokalitu jeho záujmu. Odporúčame tieto údaje vyplniť, aj keď nie sú povinné.

 

Počet fotografií na inzerát nie je nijako obmedzený, obmedzenie je ale aplikované na veľkosť fotografie. bude mať veľkosť maximálne 800x600px a musia byť vo formáte jpg, jpeg alebo png. Sú zakázané animované obrázky gif. Upozorňujeme, že čím väčšiu fotku či počet fotiek budete na server vkladať, tým dlhšie bude samotné vloženie inzerátu. Odporúčame nahrávať maximálne do 10 fotografií.

 

Po odoslaní inzerátu tlačítkom Vložiť bude inzerát automaticky zobrazený v príslušnej kategórii, výnimku tvoria inzeráty vložené do spoplatnenej kategórie, tu je potrebné uhradiť sumu za jeho zobrazenie. Automaticky je taktiež odoslaný email s informáciami o vloženom inzeráte s heslom a odkazom na jeho správu.

 

Editácia inzerátu

Po pridaní inzerátu Vám príde email s odkazom na editáciu (úpravu), ak na odkaz prejdete a vyplníte heslo (bude tiež súčasťou emailu), dostanete sa do administrácie inzerátu. Tu máte možnosť editovať inzerát, upravovať fotografie, spravovať odpovede, zobraziť štatistiky alebo zmazať inzerát.

 

Ak ste boli prihlásení pri zadávaní inzerátu, máte možnosť nájsť odkaz k editácii inzerátu vo svojej užívateľskej sekcii. Odkaz sa zobrazí po nabehnutí myšou nad požadovaný inzerát.

 

Rovnakým spôsobom sa zobrazí odkaz aj zoznamu inzerátov.

 

Zmazanie inzerátu

Inzerát je možnosť zmazať v administrácii inzerátu, do ktorej sa dostanete pomocou odkazu v emaile alebo na webových stránkach v prehľade inzerátov. Vyberiete zmazať a odsúhlasíte vymazanie. Inzerát je následne vymazaný.

 

Zabudnuté heslo

Pokiaľ ide o heslo pre prihlásenie potom je možné si ho nechať znovu vygenerovať. Po kliknutí na tlačítko "prihlásiť" sa objaví okno, v ktorom kliknete na "zabudnuté" heslo. Heslo Vám bude automaticky zaslané na email, ktorým sa prihlasujete. Ak ide o heslo k administrácii inzerátu, toto heslo z bezpečnostných dôvodov nie je možné meniť. Kontaktujte nás v tomto prípade cez kontaktný formulár.

 

TOPovanie inzerátov (momentálne nedostupné)

Topovanie alebo akékoľvek iné zvýhodnenie inzerátu je možné vykonať po kliknutí na odkaz topovať, ktorý nájdete po nabehnutí na inzerát v prehľade inzerátov. Dostanete sa na stránku s výberom všetkých podporovaných taríf, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré chcete aktivovať.

 

Každá tarifa vypísanú aj dĺžku platnosti, počas ktorej bude inzerát po uhradení zvýhodnený.

 

Platbu možno vykonať niekoľkými spôsobmi. Všetky automatické a sú uvedené pod zoznamom taríf. Majte prosím na pamäti, že výber platby pomocou premium sms nemusí byť akceptovaný v prípade, že cena výberu prevyšuje 3,59 . V takomto prípade si prosím vyberte niektorú z ostatných možností.

 

Ceny vybraných taríf sa sčítajú a je možné ich uhradiť naraz. Výnimku tvorí spomínaná hranica 3,59 pre platby pomocou premium sms.

 

Po pripísaní platby všetky tarify automaticky aktivované. Ak si zmažete alebo deaktivujete topovaný inzerát, nie je to dôvod na vrátenie uhradenej čiastky!

 

Vyhľadávanie v inzerátoch

Hľadanie je možné cez vyhľadávací formulár v hlavičke webových stránok alebo pomocou rozšíreného vyhľadávania v ľavej časti prehľadu inzerátov. Podľa zadaných parametrov Vám potom server vypíše požadované inzeráty. V rozšírenom vyhľadávaní máte možnosť vyhľadať inzeráty podľa svojej polohy, pre správnu funkciu musíte ale vyplniť adresu alebo Vaše súčasné súradnice a okruh hľadania v km.

 

Stráženie novo vložených inzerátov

Ak nechcete strácať čas prehľadávaním novo vložených inzerátov a napriek tomu by ste radi boli informovaní o niektorých novo vložených inzerátoch, môžete vyplniť formulár "Stráženie novo vložených inzerátov". Po vložení inzerátu zodpovedajúci Vášmu záujmu, Vám príde informačný email s odkazom na inzerát. nepotrebné stráženie je samozrejme možné zmazať po kliknutí na odkaz Spravovať vytvorené.

 

Maximálny počet inzerátov na osobu

Maximálny počet nie je obmedzený. Obmedzená je ale dĺžka publikácie inzerátov a to na 90 dní od podania, po tej je nutné inzerát buď obnoviť alebo zmazať. O konci platnosti inzerátu budete oboznámený pomocou emailu. Rovnako tak o automatickom odstránení inzerátu zo serveru.

 

RSS kanály

Všetky novo vložené inzeráty môžete sledovať taktiež cez Vaše RSS čítačky. Odkazy na ponúkané RSS kanály nájdete v pätičke webových stránok.

Top inzeráty
Žiadny inzerát nebol zatiaľ topovaný. Ak Chcete byť prvý, zvoľte top_box tarifu v sekcii platba za zobrazenie.

Pravý sloupec - vršek:

Pravý sloupec - spodní pozice:

Novinky
02.06.2015

Nová verze webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze webových stránek.