Pridať firmu Pridať inzerát

Levý sloupec:


Stráženie novo vložených inzerátov
Spravovať vytvorené

Ponúkam: Personál Ministerstva školstva SR 2020 - 100 ľudí Cena: podľa zadania

Doplňujúce informácie

Neboli vyplnené žiadne doplňujúce informácie

Štítky

Budúci Minister školstva SR hľadá od roku 2020 personál na prácu na Ministerstve školstva SR na realizáciu projektu Európska akreditácia školstva SR, projekt vlády SR a Európskej komisie. Nadpriemerný honorár. Nutné zaškolenie. Životopisy e-mailom.Pre projekt zavedenia Európskej akreditácie školstva SR - generálna reforma školstva SR, hľadám personál na prácu na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na obsadenie postov v rôznych sekciách a odboroch. Začiatok projektu je po voľbách 2020. V prípade záujmu mi zašlite mailom svoj životopis v slovenskom jazyku, prípadne anglickom jazyku (hlavný jazyk EU). Povinnosťou pre postupujúcich uchádzačov je absolvovanie individuálneho pohovoru a individuálneho zaškolenia s budúcim ministrom školstva SR, úhrada kurzového a sprostredkovateľského poplatku 1000 eur a následné štúdium Európskej únie, projektu Európskej akreditácie a školstva SR v 6 rezortoch (školstvo, zdravotníctvo, kultúra, vnútro, obrana, práca, sociálne veci a rodina) + Únia Spravodlivosti, Bezpečnostná únia, Platová únia.
Jedná sa o prácu pre cca 100 ľudí na postoch štátnych tajomníkov (project managers), vedúcich sekcií a odborov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, administratívny a asistentský personál.
- Kancelária ministra , štátneho tajomníka, generálneho tajomníka služobného úradu
- Sekcia financovania, rozpočtu a výkazníctva
- Sekcia medzinárodnej spolupráce a európskych záležitostí
- Sekcia vysokých škôl, Sekcia vedy a techniky
- Sekcia regionálneho školstva, odbor základných škôl, pedagogických a odborných zamestnancov, špeciálneho vzdelávania, stredných odborných škôl a akadémií, konzervatórií a umeleckých škôl, odbor gymnázií a jazykových škôl, súkromných, cirkevných škôl, siete škôl a školských zariadení, odbor edičnej činnosti
- Sekcia národnostného a inkluzívneho vzdelávania
- Sekcia športu, kancelária hlavného kontrolóra športu
- Sekcia štrukturálnych fondov EU
- Sekcia informatiky a správy rezortných dát
- Sekcia legislatívno - právna
- Osobný úrad, odbor kontroly, útvar vnútorného auditu, odbor hospodárskej správy a služieb, odbor krízového manažmentu a odbor pre verejné obstarávanie
- Sekcia Európskej Akreditácie, sekretariát Akreditačnej komisie
- Odbor celoživotného vzdelávania a analýz vzdelávacej politiky, odbor detí a mládeže
- Sekcia pre komunikáciu s verejnosťou, odbor komunikácie a protokolu, tlačový a mediálny odbor
- Stredisko pre uznávanie dokladov o vzdelaní
- vrátnica/recepcia, podateľňa a elektronická podateľňa

Riadenie chodu a činností sekcií, odborov, kancelárií, útvarov a stredísk a realizácia projektu Európskej komisie a vlády SR - Európska Akreditácia školstva SR.
Nadpriemerný honorár pracovníka Ministerstva, realizácia Európskeho projektu, kompletné zaškolenie na post a do projektu Európskej Akreditácie školstva SR v 6 rezortoch budúcim ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR 2020 (neformálne), možnosť aktívne prispievať do progresívneho projektu. Viac informácií o zamestnaneckých výhodách a benefitoch na osobnom pohovore (neformálnom stretnutí).- zaslanie životopisu s fotkou v slovenskom jazyku, prípadne anglickom jazyku
- oznámenie o postupe do zaškolovacej a kvalifikačnej fázy výberu personálu
- individuálny pohovor + zaškolenie do projektu Európskej Akreditácie
- podpis zmluvy a následné štúdium Európskej únie, školstva SR v 6 rezortoch (materiály budú poskytnuté zdarma)
- skúška a realizácia projektu Európskej Akreditácie školstva SR na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR v roku 2020
Každý úspešný postupujúci uchádzač je povinný uhradiť školiteľský kurzový a sprostredkovateľský poplatok vo výške 1000 eur / osoba. Pri odpovediach na tento inzerát tento fakt berte do úvahy nakoľko sa jedná o lukratívne prostredie, nadpriemerný finančný honorár a nutné zaškolenie a kvalifikáciu personálu do Európskeho projektu.
Začiatok výberového konania: 1.7.2018
Koniec výberového konania: október 2018
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
školstvo, vzdelávanie, manažment, právo, diplomacia a EU, informatika, médiá, ekonómia, obchod a podnikanie, účtovníctvo, HR a personalistika, jazyky - ovládanie aspoň jedného svetového jazyka na komunikatívnej úrovniAnglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)Komunikačné zručnosti, manažérske zručnosti a schopnosti, ovládanie aspoň jedného svetového jazyka na komunikatívnej úrovni, Schopnosť riadiť a realizovať projekty a aktívne prispievať.Ministerstvo školstva, vedy a výskumu Slovenskej republiky 2020 + Európska komisia.
Projekt Európska Akreditácia školstva SR. Práca pre cca 100 ľudí na Ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky od roku 2020.
Telefón
0940 302 195
Email inzerenta
zivotopisymssr@outlook.com
Web
http://www.minedu.sk
Stav
nové
Stanovenie ceny
podľa zadania

Kontaktovať inzerenta

Mapa

Adresa: Stromová 1, 831 03, Bratislava, SR

Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát Poslať emailom Nahlásiť ako nevhodný Editovať

Top inzeráty
Žiadny inzerát nebol zatiaľ topovaný. Ak Chcete byť prvý, zvoľte top_box tarifu v sekcii platba za zobrazenie.

Pravý sloupec - vršek:

Pravý sloupec - spodní pozice:

Novinky
02.06.2015

Nová verze webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze webových stránek.