Pridať firmu Pridať inzerát

Levý sloupec:


Stráženie novo vložených inzerátov
Spravovať vytvorené

 

Ako topovať inzeráty a firmy

Na portáli Kontakt.sk sú základnými službami bezplatný inzertný portál a katalóg firiem s možnosťou pridávať firmy zdarma. Pre zefektívnenie zverejneného inzerátu alebo firemného záznamu v katalógu majú užívatelia k dispozícii niekoľko doplnkových možností s jednoduchou a rýchlou platbou cez SMS.

 

Topovanie inzerátov prostredníctvom SMS.

Online inzercia je jeden z najefektívnejších a zároveň najjednoduchších spôsobov ako ponúknuť alebo nájsť konkrétnu službu či tovar. Denne preto inzerujú na internete tisíce ľudí a firiem. Účinným spôsobom ako odlíšiť vlastné inzeráty od masy konkurentov je ich topovanie:

 

1. Prednostná pozícia inzerátu

Prednostná pozícia inzerátu ho zvýhodní vo výpise inzerátov v kategórii a podkategórii v ktorých je zaradený. Vďaka tomu nájde topovaný inzerát viac potencionálnych záujemcov cielene hľadajúcich v súvisiacej kategórii.

2. Top ponuka

Top ponuka znamená, že inzerát sa okrem kategórie a podkategórie v ktorých je zaradený zobrazuje aj v top boxe v bočnom paneli portálu vrátane hlavnej stránky Kontakt.sk. To vám umožní osloviť inzerátom širší okruh návštevníkov portálu.

3. Farebné zvýraznenie inzerátu

Farebné zvýraznenie inzerátu vám umožní odlíšiť ho od iných inzerátov na stránke a pritiahnuť viac záujemcov o inzerovaný produkt alebo službu. Farebné zvýraznenie je osvedčený spôsob ako naviesť záujemcov aby klikli práve na ten váš inzerát.


Topovanie firmy prostredníctvom SMS.

Katalóg firiem Kontakt.sk umožňuje topovanie firiem spoplatnenou SMS podobne ako pri topovaní inzerátov:


1. Prednostná pozícia firmy

Topovaná firma sa nachádza vo svojej kategórii na popredných pozíciách čo môže priviesť viac zákazníkov hľadajúcich dodávateľa produktov alebo služieb práve z danej kategórie.

2. Top ponuka

Firmy topované prostredníctvom Top ponuky sa umiestňujú okrem svojej kategórie v katalógu aj v top boxe v bočnom paneli Kontakt.sk vrátane hlavnej stránky. To umožňuje osloviť aj zákazníkov ktorí si prezerajú iné stránky portálu.

3. Farebné zvýraznenie firmy

Farebné zvýraznenie firemného záznamu v katalógu spoľahlivo pritiahne pozornosť potencionálnych zákazníkov a obchodných partnerov. Je to najjednoduchší spôsob ako sa odlíšiť od konkurencie.

 

 

Top inzeráty
Žiadny inzerát nebol zatiaľ topovaný. Ak Chcete byť prvý, zvoľte top_box tarifu v sekcii platba za zobrazenie.

Pravý sloupec - vršek:

Pravý sloupec - spodní pozice:

Novinky
02.06.2015

Nová verze webových stránek

Dnes byla spuštěna nová verze webových stránek.